کاربرد cd های چند رسانه ای

در دنیای تجارت و اقتصاد هر روز رقابت بین فعالان اقتصادی شدیدتر و تنگ تر میشود و در این میان هر روز بر اهمیت علم باراریابی و روش ها و تکنیک های مختلفتبلیغاتی افزوده می شود . با توجه به این موضوع ، سی دی مالتی مدیا (سی دی مولتی مدیا یا سی دی چند رسانه ای یا Multimedia CD) ابزاری کارآمد و قدرتمند می باشد که به مدیران بنگاه های اقتصادی این امکان را میدهد تا کلیه اطلاعات مربوط به مجموعه خود، محصولات، سوابق و به خصوص مزایای محصولات و خدمات خود را به صورتی کاملا جذاب و چند رسانه ای (فیلم ، عکس ، صدا ، متن ، ...) برای مشتریان خود نمایش داده و علاوه بر کاهش چشمگیر هزینه های چاپی انواع کاتالوگ و بروشورهای رنگارنگ و یکجا کردن آن ها ، دیگر محدودیت رسانه های چاپی رانیز در پیش خود ندارید .

design3شما هر چه قدر که می خواهید می توانید در یک سی دی حرف بزنید ، توضیح دهید ،آمار و ارقام نشان دهید ، مقایسه کنید ، به مشتری در مورد محصولات یا خدمات خودآموزش بدهید و حتی با مشتری تعامل نمایید (یعنی از او بازخورد دریافت کنید) بدین ترتیب او می تواند نظرات و نیازهای خود را به شما اعلام نماید و صدها امکان دیگر که می تواند بطور خاص برای نیازها و خواسته های شما طراحی شود .

 

کاربرد های CD چند رسانه ای

سی دی های مالتی مدیا (چند رسانه ای) را می توان برای بنگاههای اقتصادی یا سازمان ها برای اهداف مختلفی مورد استفاده قرار داد از جمله :

  • معرفی کامل شرکت برای مشتریان علاقه مند ، شامل سوابق کاری ، افتخارات ، اهداف ،خدمات یا محصولاتی که ارایه می کنند با بیان جزئیات ، نمایندگی ها ، معرفی مدیران سازمان و ...
  • صرفا معرفی محصولات یا خدمات به طور کامل به خصوص برای شرکت هایی که دارای خدمات یا محصولاتی بسیار متنوع و نیازمند به توضیحات هستند.
  • یک مجموعه کامل اطلاعاتی جهت جمع آوری و ارایه اطلاعات به علاقه مندان و برطرف کردن نیاز مخاطبان برای نمایشگاه های تجاری ، فرهنگی و غیره ، جشنواره ها ،سمینارها ، ...
  • ایجاد بانک های اطلاعاتی با امکان جستجوی اطلاعات برای مواردی که حجم اطلاعات زیاد است .
  • ارایه آموزش های هدفمند برای آگاهی سطح دانش مشتریان بازار هدف محصول یا خدمات شما ، که با افزایش این آگاهی ها قدرت انتخاب مشتریان افزایش یافته می توانند بین کالا یا خدمات خوب و بد را تمیز دهند.
  • تبدیلCD به یک هدیه تبلیغاتی ماندگار با جمع آوری ارایه نرم افزارها یا مواردیمانند محافظ صفحه نمایش (Screen Saver) عکس هایی برای Desktop و غیره

اگر در صدد تهیه یک سی دی چند رسانه ای برای شرکت خود هستیدلطفا جهت مشاوره قیمت ، زمان بندی و دریافت مشاوره های فنی با ما تماس بگیرید.