طراحی وب سایت


شرکت داده پردازان آرکا خدمات طراحی سایت و پورتال خود را، با توجه به نیازهای کارفرمايان، نوع فعالیت و متناسب با بودجه در نظر گرفته شده برای طراحی سایت یا پرتال در نظر می گيرد.

کلیه وب سایت های شرکت ما با تکنولوژی های جدید از جمله MVC 3 ، CSS3 ،JQUERY ،HTML5 ,.. کاملا منطبق است. در شرکت انواع وب سایت ها ، اعم از وب سایت های شخصی،سازمانی ،مراکز دولتی و... با امکانات فراوان طراحی می گردد.

طراحي وب سايت در شركت  به صورت كاملا اختصاصي انجام مي شود و كليه مراحل طراحي از ابتدا توسط تيم آرکا، آناليز و عملياتي مي گردد. چه بسا برخي از شركتها براي راحتي كار و كاهش هزينه از نمونه قالب هاي رايگان يا برنامه هاي آماده جهت راه اندازي وب سايت مشتريان استفاده مي كنند كه هيچ ضمانت و پشتيباني قطعي نمي توانند به مشتري داشته باشند.

تيم آرکا وب پس از دريافت طرح و قابليت هاي وب سايت مدنظرتان ، گرافيك وب سايت شما را بر اساس معيارهاي تعيين شده از سوي، شما طراحي مي نمايد و پس از تأييد طرح از سوي شما ، آن را در اختيار تيم برنامه نويسي قرار مي دهد.

جهت سهولت جستجوي وب سايت در موتورهاي جستجوگر و دسترسي سريع كاربران به وب سايت شما كلمات كليدي مرتبط با زمينه فعاليت توسط تيم تحقيق و توسعه استخراج شده و در اختيار تيم سئو قرار مي گيرد ، در نهايت تيمي متشكل از برنامه نويسان و متخصصين سئو پروسه طراحي سايت شما را به اتمام مي رسانند.

بدیهی است بدليل انجام كليه مراحل طراحي و كد نويسي توسط تيم آرکا از صفر ، رفع ايرادات و مشكلات بسرعت قابل تشخيص مي باشد. فلذا پشتيباني قوي و بروز رساني وب سايت يكي از مهمترين ملاك ها براي مشتريان خواهد بود.

شركت آرکا با بهره گيري از قوي ترين متخصصين برنامه نويسي وب و با استفاده از آخرين تكنولوژي هاي روز دنيا تمام سعي و تلاش خود را جهت ارتقاء كيفيت و جلب رضايت مشتريان بكار گرفته است.

داشتن یک وب سایت کامل و زیبا مزایای بیشماری دارد که به برخی از آنها اشاره می کنیم:

 • بسادگی در کنار مشتریانتان هستید: مخاطبین شما برای کسب اطلاع از خدمات و محصولات شما تنها کافیست، آدرس ایترنتی شما را بدانند ، تا بتوانند از هر مکان و در هر زمانی با شما ارتباط برقرار کرده و از مزایای خدمات شما بهره مند شوند.
 • مرزهای جغرافیایی را بشکنید: مهم نیست موقعیت فیزیکی شما و دفتر کارتان کجاست شما می توانید مخاطبین خود را در هر شهر یا کشوری هدف قرار داده و خدمات و محصولات خود را به آنها عرضه کنید.
 • 24 ساعته فعالیت کنید : وب سایت شما در هر زمانی از روز باز است حتی اگر شرکت شما بسته باشد.
 • از حداکثر زمان پرسنل خود استفاده کنید : روزانه چه مقدار از زمان شما و پرسنلتان صرف پاسخگویی به مشتریان در مورد مسایل روتین و متداول می شود؟ وب سایت شما می تواند به این سوالات مشتریانتان پاسخ گوید و آنها را به خوبی راهنمایی کند.
 • نامحدود و با هزینه کم تبلیغات کنید: داشتن وب سایت به تنهایی بک فعالیت تبلیغاتی محسوب نمی شود ولیکن می تواند پایگاهی برای گسترش فعالیت های تبلیغاتی شما با کمترین هزینه باشد. هنگامي كه يك وبسايت خوب داريد شما بدنبال مشتريان نمي رويد! مشتريان براحتي شما پيدا ميكنند.
 • در هزینه های پست و چاپ صرفه جویی کنید : هر بار که محصولات شما ارتقا پیدا می کنند یا سیاست های تبلیغی خود را گسترش می دهید ، چقدر هزینه صرف چاپ مجدد بروشور ها ، راهنمای محصولات و اطلاع رسانی به مشتری های قدیمی خود می کنید. این هزینه ها اجتناب ناپذیرند و گزاف ، در حالیکه هزینه بروز رسانی وب سایت قابل قیاس با هزینه های چاپ نمی باشد ، در عین حال که گسنره وسیع تری را نیز هدف قرار می دهد.
 • نشان تجاری خود را تثبیت کنید : کدام شرکت ، موسسه و یا حتی گروه موفقی را می شناسید که داری وب سایت نباشد !؟
 • ارتباط خود را با مخاطبینتان مستحکم کنید : استفاده از این امکانات و بهره بردن از مزایای یک وب سایت مختص شرکت های تجاری نیست ، هنرمندان ، پزشکان ، معلمین ، حقوقدانان ،خبرنگاران ، متفکران و دیگر افراد جامعه هم می توانند در کنار مزایای مالی و تبلیغی، از وب سایت شخصی خود، برای اشاعه فرهنگ ، بهبود فعالیت حرفه ای و ارتباط با مخاطبین خود استفاده کنند. به عنوان نمونه یک هنرمند برای نمایش آثار خود و بررسی بازخورد آثارش می تواند با ارایه آنها در وب سایت شخصی خود ، مستقیما با مخاطبینش ارتباط برقرار کرده و از بازخورد آنها در میان مخاطبینش مطلع شود.
 • حضور آنلاین همگام با رقبایتان : اینترنت را به عنوان یک کتاب زرد غول پیکر درنظر بگیرید. بسیاری از مردم از وب برای فروش اطلاعات، خدمات و محصولات استفاده می کنند. در صورتی که شما در آنجا حضور نداشته باشید رقبای شما آنجا هستند! آیا می توانید تصور کنید که در کتاب زرد نباشید و بعد بخواهید به بازار محلی دست یابید؟ جز در مواردی که هزینه زیادی را صرف آگهی در روزنامه و سایر تبلیغات محلی کنید – هیچکس نمی داند که موسسه تجاری شما موجودیت دارد. عین همین موضوع هم در مورد اینترنت مصداق می یابد. درصورتیکه مردم نتوانند شرکت شما را در اینترنت پیدا کنند شما هم ممکن است موجودیت نداشته باشید.
 • کارتان را در ویترین نمایش دهید : خواه یک کارگزار املاک باشید یا صاحب یک شرکت ساختمانی یا متخصص یک سالن زیبایی، وقتی یک وب سایت دراختیار داشته باشید می توانید کارتان را به نمایش بگذارید. هروقت که مشتریان احتمالی شما بخواهند کار یا پروژه قبلی شما را ببینند فقط آنها را به سایت خود رجوع دهید.
 • محصولات ویژه : من باب نمونه یک محصول جدید را دریافت کرده و می خواهید به عنوان یک "محصول ویژه" تبلیغ کنید. دستیابی به مشتریان از طریق تلفن، ارسال نامه، یا فاکس ممکن است زمان بر و در عین حال پرهزینه باشد. از طریق اینترنت شما می توانید با چند کلیک موس، یک ایمیل به تعداد بيشماري از بهترین مشتریانتان بفرستید. بعلاوه می توانید یک آگهی "ویژه" در سایت خود قرار داده و محصول جدید را تبلیغ کنید.
 • ایده های جدید را بیازماید: اینترنت یک رسانه کاملاً جدید است. هیچکس واقعاً همه روشهایی که می توانید از اینترنت کسب درآمد کنید را نمی شناسد. شما می توانید از اینترنت برای آزمودن ایده های جدید بازار با هزینه بسیار کم استفاده کنید. همچنین می توانید ایده های جدید را اصلاح نموده یا آنها را براساس بازخورد مشتری، بهتر کنید.
 • وب سايت شما بخشي از شخصيت شركت شماست: ممكن است شركت شما خيلي كوچك باشد ولي هنگامي كه مشتريان وارد وب سايت شما مي شوندبسته به نوع طراحي وب سايت شما تصور ديگري از شركت شما در ذهن آنها بوجود مي آيد چرا كه شما يك شركت بزرگ با استراتژي هاي حرفه اي را بصورت مجازي براي مخاطبين به نمايش گذاشته ايد.مشتريان شما نياز نيست وارد شركت شما شوند شما مي توانيد شركت خود را با تمام جزئيات مدنظرتان طراحي كنيد و در دنياي مجازي در مقابل ديدگان مشتريان و مخاطبين قرار دهيد، حتي تلفن هاي شما ميتوانند تحت وب و بصورت الكترونيكي پاسخ داده شوند!