امکانات پیامک صوتی


برخی از امکانات سامانه پیامک صوتی به ترتیب زیر می باشد:

tik ارسال پیامک صوتی به خطوط ثابت و همراه یک شهر
در این روش پیام صوتی شما در کمترین زمان ممکن و به صورت اینترنتی به خطوط همراه (اعتباری و دائمی) و خطوط ثابت ( منازل) شهر مورد نظر شما ارسال می شود.

همچنین هزینه پیام های ارسالی فقط به تماس های موفق برقرار شده از شما کسر می گردد و هیچگونه هزینه اضافی بابت برگشت هزینه تماس های ناموفق از شما کسر نمی گردد.

tik ارسال پیامک صوتی به یک پیش شماره خاص
در این روش پیامک تبلیغاتی به شماره موبایل های که با پیش شماره خاص توسط مشتری انتخاب شده است فرستاده می شود. پیش شماره های انتخابی مشتری می تواند شماره موبایل های شرکت همراه اول و ایرانسل، رایتل (دائمی و اعتباری) باشد.

tik ارسال پیامک صوتی منطقه ای
در این روش تبلیغاتی، پیام صوتی مشتری به شماره موبایل های یک منطقه خاص ارسال می شود. در این صورت مشتری تنها هزینه تبلیغات در منطقه ی مورد فعالیت خود را پرداخت خواهد کرد.

tik عدم بلاک بودن شماره های تلفن همراه
در تبلیغات از طریق پیامک متنی به دلیل استفاده ناصحیح خیلی از مجموعه های دیگر اکثر کاربران پیامک های اینترنتی یا تبلیغاتی را بلاک کرده اند و امکان ارسال پیامک وجود ندارد که شما براحتی با سامانه پیامک صوتی میتوانید به کلیه شماره های موبایل تماس برقرار کنید و تبلیغ خود را پخش کنید.

موارد ذکر شده در بالا تنها بخشی از امکانات ملی پیامک هستند که می توانند در دهمین انتخابات مجلس شورای اسلامی ایران پر کاربرد باشند. اگر تا به حال از سامانه پیامک استفاده نکرده اید و برای استفاده از آن کمی مردد هستید. به شما این اطمینان را می دهیم که پیامک صوتی می تواند ورق را به نفع شما برگرداند.

امروزه تقریبا تمام مردم، به خصوص جوانان که بیشتر جمعیت کشور ما را تشکیل می دهند، از تلفن همراه استفاده می کنند، چنین ابزار ارتباط جمعی می تواند شما را به رسیدن به اهداف انتخاباتی تان یاری کند.
آرکا مفتخر است به عنوان اولین سامانه پیامک صوتی درایران، آمادگی خود برای با شکوه برگزار کردن انتخابات مجلس شورای اسلامی ایران را اعلام دارد. نامزدهای محترم نمایندگی مجلس شورای اسلامی ایران می توانند در زمان برگزاری انتخابات پنل های تجاری ما را با *۲۰% تخفیف* دریافت نمایند.

برای اطلاع از هزینه پیامک صوتی ویژه انتخابات با شماره 02634206075تماس حاصل نمایید.