برترین روش های بازاریابی برای چاپخانه ها

بازدید از وبلاگ ها
پیداکردن وبلاگ هایی که به طور مستقیم به خدمات چاپ و چاپخانه مربوط باشد، دشوار است؛ اما می توانید وبلاگ هایی درباره بازاریابی آفلاین، بنرها و چیزهایی از این قبیل را پیدا کنید، و از فرصت های مربوط به این صنایع بهره ببرید.

 

فروم های Q&A
این نیز یک راه دیگر است که به شما اجازه میدهد با کسانی که نیاز به خدمات شما دارند، در تعامل باشید. فروم های پرسش و پاسخ ایجاد کنید و به پرسش های مردم پاسخ دهید. این کار دو امتیاز دارد: ۱) می توانید ترافیک قابل توجهی را در سایت خود ایجاد کنید، ۲) این شانس را به شما می دهد که خود را به عنوان یک متخصص در کارتان معرفی کنید.

استفاده عاقلانه از شبکه های اجتماعی
بهتر است همیشه کسانی را پیدا کنید که می دانید و یا فکر می کنید که به کار شما علاقه مندند. صفحات مربوط به طرفداران در Google + یا Facebook یکی از بهترین نمونه هاست. تلاش کنید که مردم را به خود جذب کرده و هر زمان که توانستید تعامل کنید. مطمئن باشید این کار باعث می شود تا کسب و کارتان را رونق دهید.

استفاده از طعمه لینکی
به این معنی که در اطراف وبسایت خود لینکهای مختلف و محبوب زیادی قرار دهید و تا می توانید آنها را ترویج کنید. مطمئن باشید این کار ترافیک سایت شما را به نحو قابل توجهی بالا می برد.
اینها چند نمونه از روش های تبلیغاتی و استفاده آنلاین برای خدمات چاپی و چاپخانه ها بود. برای مطالعه روش های دیگر می توانید نگاهی به سایر مقالات ما بیندازید