رقابت در شبکه های اجتماعی

شرکت ها معمولا از شبکه های اجتماعی برای ارتباط با مشتریان و عرضه کننده گان دیگر استفاده می کنند. اما همچنین با استفاده از این شبکه ها، می دانند که رقبا یشان در لحظه چه کاری انجام میدهند، و بنابراین آنها را کنترل می کنند.

هشدار های Google می تواند یک همراه خوب برای شما باشد، تا همواره از اقدامات رقبایتان مطلع باشید. TweetBeep نیز سیستمی است که به شما کمک می کند تا نام واقعی محصول یا شرکت را در این شبکه ها دنبال کنید، و یا اینکه می تواند به صورت اتوماتیک و خیلی ساده، نامی که در توئیتر ذکر شده است را برای شما ایمیل کند.

 

هشدارهای رایگان Twitter با ایمیل

با این امکان علاوه بر اینکه می توانید گفتگوهای مربوط به خودتان را ردیابی کنید، بلکه همچنین می توانید محصولا، شرکت و یا هر چیز دیگری را که مربوط به برند و شرکت شما می باشد در لحظه به روز رسانی کنید. حتی می توانید کسی را که وب سایت و وبلاگ شما را twee کرد است نیز پیدا کنید، البته به شرطی که از آدرس های URL کوتاه استفاده کرده باشند.

شبکه های اجتماعی از جمله Twitter، برای مدیریت آنلاین بسیار فوق العاده هستند، می توانید تمام پاسخ ها، اشاره ها، فرصت های شغلی یا شبکه ای، را پیدا کنید، یا اینکه به سرگرمی مورد علاقه تان برسید و خیلی کارهای دیگر.

1-رقابت در شبکه های اجتماعی

از LinkedIn استفاده کنید تا درباره رقبایتان بیشتر بدانید

در Linkedin می توانید اغلب اطلاعات خیلی بیشتری راجع به شرکت هایی که فکر می کنید می شناسید، کسب کنید. اطلاعات مربوط به مدیران، کارکنان، کسی که ارتقا یافته، کسی که به تازگی قرار داد بسته، کسی با شرکت دیگر در ارتباط است و….

بهترین روش شروع کار این است که آدرس http://www.linkedin.com/companies را سرچ کنید، ابزار جستجوکننده به شما همچنین این امکان را می دهد که مناطق خاصی را ببینید؛ این مخصوصا برای زمانی مفید است که می خواهید به طور مستقیم شرکت به خصوصی را پیدا کنید.

رقبا ی خود را دنبال کنید

بدون شک بهترین روش برای دانستن اینکه رقبایتان چه کاری انجام می دهند، این است که از دیدگاه یک مشتری آنها را ببینید؛ و این دلیل اهمیت follow یا دنبال کردن آنها در شبکه های اجتماعی است! برندهای آنها را دنبال کنید و برنده یک چشم انداز گسترده تر از استراتژی ها و راهکارهایی شوید که این روزها به کار می برند.